Sojusz Kapitan Bomba Electra

Sojusz-Kapitan Bomba-Universum Electra


  • Index
  •  » Poradniki
  •  » OGame - Co zrobić jeśli jestem ciągle atakowany?

#1 2009-11-23 17:47:04

oset

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-20
Posty: 12
Punktów :   

OGame - Co zrobić jeśli jestem ciągle atakowany?

Jeśli jesteś często atakowany przez wroga to znak, że masz coś przyciągającego do siebie lub ktoś robi Ci po prostu na złość. Aby zniechęcić wroga, podczas ataku wydaj wszystkie surowce w pierwszej kolejności w budynki i badania oraz wysyłając je razem z flotą na inną planetę, a w ostateczności w obronę. Czemu taka kolejność? Budynki i badania możesz po ataku anulować, dzięki czemu nadal będziesz mieć te surowce, a surowce włożone w obronę niestety już nie da się anulować. Również staraj się podczas ataku jeśli widzisz, że nie masz szans wysyłać swoją flotę obojętnie na jaką planetę, tak aby nie została zniszczona. Jeśli nadal ktoś nie daje Ci spokoju możesz spróbować napisać do agresora grzeczną i kulturalną wiadomość, aby dał Ci troszkę spokoju, bo jesteś początkującym graczem i chcesz się trochę rozwinąć. Oczywiście nie na zawsze będziesz mieć spokój, ale jakiś czas pozwalający na rozwój, który trzeba wykorzystać.

http://www.centrum-ogame.net

Offline

 
  • Index
  •  » Poradniki
  •  » OGame - Co zrobić jeśli jestem ciągle atakowany?
Create By Oset

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsclan.pun.pl www.ffallybk.pun.pl www.weloverpg.pun.pl www.opowiadania-blogowe.pun.pl www.maj2012.pun.pl